Перейти до публікації

Тренажерка і потенція


Рекомендовані повідомлення

Опубліковано:

Всім привіт,

 

вже більше року почитую форум і виражаю велике спасибі учасникам за отриману інформацію ;)

 

Тепер настала пора створити тему. Якщо коротко: приблизно через 10-12 місяців активних занять в тренажерному залі (без "вітамінок") почалися проблеми з потенцією.

 

А тепер довго і детально: вік 38 років, стаж занять 1,5 роки, 187/80 до початку занять і 187/90 зараз (на піку маси було 95 кг). В студентські часи 4-5 років активно відвідував тренажерку + бруси/турнік на свіжому повітрі + біг 3-10 км. Все життя був сухим і худим ектоморфом, більш-менш правильне харчування, мінімум тваринної їжі, активний відпочинок (велосипед, гори, річка). Не палю, алкоголь по мінімуму.

 

Отже 1,5 роки тому друг затягнув мене знову в тренажерку, цього разу я вирішив вже серйозно підійти до справи: режим, харчування (молоко, творог, куряча грудка), протеїнові коктейлі, креатин, мультивітаміни, омега. Займався 3 р/т по 1 годині, в основному базові вправи. Спочатку результати були дуже класні і мені все подобалося, набрав 10 кг буквально за 6-8 місяців, звичайно трохи з'явилося жиру на боках і животі - але не критично. Силові також суттєво росли разом з ростом маси тіла, жим 100 кг (3х5), присід 90 кг (2х15), станова треп-гриф 150 кг (3х8). Нажаль при цьому помітив суттєве зниження витривалості...... Напевно зайві 12-15 кг таки даються взнаки. Бігати стало важко, якщо раніше 8-10 км було легко, то тепер бігав вже 4-6 і значно повільніше. Також в горах було важко ходити в походи. Підвищена пітливість і втомлюваність. Проте це все сприймав як належні побічні ефекти від набраної маси. Але місяців через 8 помітив спад потягу до жінок, ослаблення потенції. Якщо раніше з цим всім взагалі проблем не було і був все життя гіпер-збудливий і дуже активний в цьому плані, то тепер залишилося відсотків 30 по відчуттях. Також погіршилася якість сну, хоч і комп на вечір виключаю, і читаю книжку 30-40 хвилин - всерівно сон поверхневий, часто прокидаюся, важко заснути. Почав часто хворіти на простудні захворювання. Останній раз в грудні 2019 хворів 3 тижні, в зал не ходив, додав до цього ще 3 тижні перерви і в результаті 1,5 міс був без тренувань. Ніяких позитивних змін це не дало. З середини січня 2020 відновив тренування, тепер вже тільки 2 рази на тиждень. Зменшив калораж харчування, відмовився від молока, урізав творог і грудки, скинув вагу з 95 до 90 кг.

 

Отже питання - хто винен і що робити? Загалом самопочуття хороше, з симптомів хіба можна виділити інколи дуже легкі тянучі болі в мошонці, в паху, інколи віддає в сідниці. Також буває кілька днів поболює у верхньому відділі хребта - там є викривлення. Сходив до уролога на перевірку, думав може варикоцеле (була операція в юності) або щось з простатою. За його висновками - все ок і в мошонці і з простатою. Єдине що простата болюча при пальпації. Каже що можливо десь нерв защемлений і варто зробити КТ поперекового відділу і досліджувати в цю сторону. Але незнаю, бо жодного дискомфорту чи симптомів в поперековому відділі в мене немає. Ще читав що серцево-судинні хвороби можуть викликати проблеми з потенцією. Тиск в нормі 110-115/70 (завжди був занижений), серцебиття 60 в стані спокою.

 

Куди копати? Піти до іншого уролога? Здати гормони? Чи може це бути якась статева інфекція? Перевірити серце/судини? Шукати спеціаліста про хребту?

 

 

 

 

 

 

  • Відповіді 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Кращі автори в цій темі

  • sh4erb

    20

  • Outlawif

    8

  • JOCKER

    8

  • OlegRO

    6

Кращі автори в цій темі

Опубліковано:

38лет спад потягу до жінок :)

 

а ты хотел быть вечно молодым и горячим :)

 

гормоны сдай

 

поезд до жінок - от них и зависит прежде всего)

Опубліковано:

Сдать гормоны в 38 вполне себе удачная идея и без всяких симптомов, просто чтоб знать как там дела. Тестостерон общий/свободный, пролактин, эстрадиол - джентельменский набор. Можно заодно тиреоиды сдать, щитовидку проведать.

 

Далее стоит послушать доктора и сделать кт. Или мрт. А дальше уже по результатам. Если есть боли там и сям, то определенно какой-то патологический процесс присутствует. Надо искать.

 

По сердцу также делать экг раз в году не повредит.

Опубліковано:
38лет спад потягу до жінок :)

а ты хотел быть вечно молодым и горячим :)

Ork Yason,

ну хто ж не хоче)) просто це сталося досить раптово і якраз співпало із відновленням занять в залі. Не думаю що просто випадковість.

 

 

Тестостерон общий/свободный, пролактин, эстрадиол - джентельменский набор. Можно заодно тиреоиды сдать, щитовидку проведать.
0utlaw,

дякую за списочок, піду задаватися)

Опубліковано:
Зменшив калораж харчування, відмовився від молока, урізав творог і грудки, скинув вагу з 95 до 90 кг.
это может прямо влиять

 

сделать кт. Или мрт
обязательно
Опубліковано:
это может прямо влиять
OlegRO,

та ні, це я якраз зменшив коли почалися проблеми - думав може там якісь гормони чи антибіотики в тих продуктах, бо раніше їх майже не їв - і було все чудово в сексуальному плані.

Опубліковано:

это было б связано с занятиями в зале, если б тебе на йайца блин уронили - тут связь прямая

 

я кончено же не питаю иллюзий про повыешние уровня тестостерона от физических нагрузок

оно есть :)

 

но заметить его наверное сложно

 

так шо в твое случае банально - проверь гормоны... ты тупо стареешь - тестостерон падает... увы :)

Опубліковано:
так шо в твое случае банально - проверь гормоны... ты тупо стареешь - тестостерон падает... увы :)
Ork Yason,

перевірю, так... Та думаю 99% що тестостерон буде низький з такими симптомами, питання в причині. Тестостерон - це ж не блін, який може впасти як ти пишеш))) Так щоб рік тому хотілося 3 рази на добу а тепер 1 раз на 3 доби і то не завжди...

Опубліковано:

и шо :)

 

он все может

люди засыпают и не просыпаются, а ты какието там математические функции хочешь графика падения :)

Опубліковано:
тестостерон буде низький
Или пролактин высокий. А может все в норме и "просто совпало". Либидо - оно по большей части в голове обитает, остальные факторы слегка вторичны, хотя конечно тоже могут влиять.

 

Поверь химику с десятилетним стажем - даже когда у тебя тестостерон только что из ушей не льется, иногда бывают периоды, когда не особо есть желание. И связано это чаще с запарами на работе, какими-то новыми обстоятельствами или еще чем-то не связанным с физиологией напрямую.

 

Но это не значит, конечно, что проверяться не надо. Особенно если этого раньше не делал. Лучше перебдеть.

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...